Menu Close

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus psichologai

Sausio 23 ir sausio 30 d. į darželį atvyksta Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos ikimokyklinio skyriaus psichologės, kurios noriai sutinka konsultuoti ir tėvus.
Konsultacija gali vykti vietoje arba nuotoliniu būdu ar tiesiog telefonu.
Galima registracija telefonu: +37067810589
Kokiais atvejais patariama tėvams kreiptis pagalbos į vaikų psichologą
         Žmogaus gyvenimas kasdien yra kupinas įvairiausių patyrimų – malonių, įkvepiančių, stebinančių ar trikdančių. Be džiugių akimirkų vaikui, tėvams ar šeimai kartais tenka susidurti su sunkumais, kuriems įveikti reikia vaikų psichologo pagalbos.
​Dažniausiai vaiko patiriamus sunkumus parodo pasikeitęs vaiko elgesys. Ne mažiau svarbūs ir pačių tėvų jausmai, kai kyla nerimas ar abejonės dėl savo vaiko emocinės būsenos. Kartais apie galimus vaiko sunkumus tėvams pasako susirūpinę kiti artimos aplinkos žmonės – darželio auklėtojai, mokytojai, šeimos draugai.
Į vaikų psichologą galite kreiptis dėl įvairių psichologinių vaiko sunkumų:
​elgesio ir emociniai sunkumai (dirglumas, verksmingumas, nerimas, baimės, stiprūs pykčio protrūkiai, nepaklusnus, agresyvus elgesys ir pan.);
bendravimo su bendraamžiais, santykių šeimoje sunkumai (brolių ir seserų nesutarimai);
adaptacijos darželyje ar mokykloje sunkumai, atsiskyrimo nuo tėvų sunkumai;
miego, valgymo sutrikimai;
dažni fizinės sveikatos sutrikimai be aiškios priežasties (pilvo, galvos skausmai, pykinimas);
tuštinimosi ir šlapinimosi problemos (lėtai ir sunkiai formuojasi tualeto įgūdžiai, vyresnis vaikas tuštinasi ir šlapinasi į kelnes, naktimis šlapinasi į lovą);
mokymosi, dėmesio sukaupimo sunkumai;
vėluoja vaiko raida;
psichologinė krizė ar traumuojantys emociniai išgyvenimai: tėvų skyrybos, netektys, ligos, patirta prievarta, gyvenamosios vietos ar ugdymo įstaigos pakeitimas.
Skip to content