Menu Close

Pasirengimas mokyklai- kas svarbu

Kvietimas tėvams

 Š. m. balandžio 23 d., ketvirtadienį, 16.00 val. visus kviečiame į tėvų susirinkimą / paskaitą „Pasirengimas mokyklai, kas svarbu“

 Nors iki mokyklos dar liko šiek tiek laiko, pasirengimas prasideda jau dabar.

Lektorė Eglė Jankauskė psichologė, kaniterapeutė

Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba

 Susitikimo metu aptarsime:

  • Fizinę ir emocinę vaiko brandą;
  • Kokius įgūdžius (savarankiškumo, socialinius) vertėtų pastiprinti per likusius mėnesius;

Jūsų dalyvavimas labai svarbus sėkmingam vaiko startui!

Mielieji, ruošiamės mokyklai kartu!

 

 

Skip to content