Kvietimas tėvams
Š. m. balandžio 23 d., ketvirtadienį, 16.00 val. visus kviečiame į tėvų susirinkimą / paskaitą „Pasirengimas mokyklai, kas svarbu“
Nors iki mokyklos dar liko šiek tiek laiko, pasirengimas prasideda jau dabar.
Lektorė Eglė Jankauskė psichologė, kaniterapeutė
Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba
Susitikimo metu aptarsime:
- Fizinę ir emocinę vaiko brandą;
- Kokius įgūdžius (savarankiškumo, socialinius) vertėtų pastiprinti per likusius mėnesius;
Jūsų dalyvavimas labai svarbus sėkmingam vaiko startui!
Mielieji, ruošiamės mokyklai kartu!