Menu Close

INTERAKTYVIŲJŲ TECHNOLOGIJŲ MOKYMAI LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Dar 2022 m. lapkričio 10 d. vykome į Ylakių lopšelį-darželį pasisemti gerosios kolegų patirties, susipažinti su interaktyvių kubų panaudojimo ugdymo procese galimybėmis.

Vakar mūsų lopšelyje-darželyje vyko „iMO-LEARN“ kubai interaktyviųjų technologijų, įrangos funkcionalumo ir suderinimo mokymai, kuriuos vedė UAB „Lantelis” atstovė Jolanta Vienažindienė.

„iMO-LEARN“ kubai -tai priemonė, kurios pagalba sukuriamas visiškai naujas, unikalus ir revoliucinis mokymosi būdas. Dinaminis sėdėjimas, aktyvus mokymasis ir įsisavinimas — viskas viename produkte. „iMO-LEARN“ kubai sukurti taip, kad galėtų tarnauti kaip ugdymo priemonė ar baldas lanksčiai mokymosi aplinkai sukurti. Dėl lengvos kubų konstrukcijos galima kūrybiškai modifikuoti mokinių sėdėjimo išsidėstymą, pvz.: apskritimas, pusė apskritimo, dialogo ratas ir sėdėjimas dviese, vienas priešais kitą.

Mokymų metu susipažinta su „iMO-LEARN“ kubų naudojimu, gebėjimu taikyti interaktyvius kubus ugdymo procese, ekrano naujomis funkcijomis, integracija su kitais įrenginiais, I3learnhub veiklų kūrimo aplinkomis.

 

Skip to content